Kamil Biliński strzelił bramkę dla Dinama Bukareszt w meczu ze szwedzkim Elfsborgiem rozgrywanym w ramach towarzyskiego turnieju Marbella Cup. Rumuńska drużyna wygrała 3:1 (0:1) strzelając dwie bramki w samej końcówce.

Polski napastnik spotkanie rozpoczął na ławce rezerwowych. Pierwsza połowa należała do czwartej drużyny minionego sezonu Allsvenskan. Już w 36. minucie mogli objąć prowadzenie, lecz świetnie spisał się bramkarz Dinama. Pozyskany w trakcie zimowego okienka transferowego Kristijan Naumovski obronił nawet rzut karny. Reprezentant Macedonii był jednak bezradny przy strzale Simona Hedlunda z 38. minuty.

Po zmianie stron, gdy na murawie przebywał już Biliński, stołeczna drużyna wzięła się za odrabianie strat. Remis osiągnęła w 53. minucie dzięki bramce Mariusa Niculae. Decydujące o wygranej rumuńskiej drużyny akcje miały miejsce w samej końcówce. Najpierw w 88. minucie piłkę w siatce umieścił Kamil Biliński, a 120 sekund później rezultat na 3:1 ustalił Bogdan Gavrilă.

Następny sparing Dinamo Bukareszt ma zaplanowany na poniedziałek, kiedy to zmierzy się z brazylijskim Atlético Paranaense.

Dinamo Bukareszt – IF Elfsborg 3:1 (0:1)