Türk Ocaği Limasol, którego zawodnikiem jest Andrew Konopelsky, straciło szansę na utrzymanie w ekstraklasie Cypru Północnego. Stało się tak po sobotniej porażce tego zespołu w 25. kolejce z Doğan Türk Birliği 1:5 (0:4).

Na rundę przed końcem rozgrywek Türk Ocaği traci cztery punkty do 12. miejsca, dającego prawo gry w barażach o utrzymanie. Konopelsky, który w sobotę znalazł się poza kadrą meczową, w całym sezonie rozegrał 22 spotkania i strzelił jedną bramkę.

Goście, którzy w tabeli zajmują 6. miejsce, nie pozostawili złudzeń swoim rywalom i już po pierwszej połowie zdecydowanie prowadzili 4:0 po golach Kenana Oshana, Saliha Güvensoya oraz dwóch trafieniach Aydina Aygina.

W drugiej połowie gospodarzom udało się zdobyć honorową bramkę. Miało to miejsce w 53. minucie za sprawą gola Juniora Gouiffe. Pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry drużynę Konopelsky’ego pogrążył Sabri Selden, ustalając wynik meczu.