W środę, 18 stycznia o godzinie 14:00 odbyło się towarzyskie spotkanie na Cyprze pomiędzy Arisem Limassol a Legią Warszawa. Mecz zakończył się zwycięswtem podopiecznych Macieja Skorży 3:1, a jedyną bramkę dla cypryjskiego klubu zdobył Łukasz Sosin.

Dla drużyny Legii to już trzecie zwycięstwo podczas cypryjskiego obozu. Wcześniej stołeczny klub pokonał 3:0 młodzież Ajaksu Amsterdam i 5:1 mistrza Cypru, Apoel Nikozja.

Mecz dobrze rozpoczął się dla Arisu, który w 22. minucie wyszedł na prowadzenie po bramce z rzutu karnego Łukasza Sosina. Jednobramkowa przewaga drużyny z Cypru utrzymała się do przerwy. Po zmianie stron zaczęli przeważać legioniści. Efektem tego była wyrównująca bramka w 58. minucie zdobyta przez Wawrzyniaka. Kolejne dwa trafienia padły łupem Michała Żyro. Polski napastnik zagrał tylko w pierwszej połowie.

Aris Limassol – Legia Warszawa 1:3 (1:0)
Bramki: Sosin 22 – Wawrzyniak 58, Żyro 74, 84

Aris: Zoltán Kovács – Marko Barun, Andrei Stepanov, Maroš Klimpl, Dragan Radosavljević, Kostantinos Markou, Christos Charalabou, Dušan Kerkez, Georgios Vassiliou, Silvio Pulpo, Łukasz Sosin.

Legia: Dusan Kuciak – Jakub Rzeźniczak, Iñaki Astiz, Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak – Janusz Gol (81. Daniel Łukasik), Ariel Borysiuk (81. Maciej Górski), Maciej Rybus (81. Albert Bruce), Daisuke Matsui (46. Rafał Wolski, 88. Kamil Kamiński), Miroslav Radović (46. Michał Kucharczyk) – Danijel Ljuboja (38. Michał Żyro).

Wychowanek Hutnika Kraków do ligi cypryjskiej trafił już w sezonie 2002/2003. Wtedy przeniósł się z Odry Wodzisław do zespołu Apollon FC. Tam spędził pięć sezonów zdobywając raz mistrzostwo i trzykrotnie króla strzelców ligi cypryjskiej. Potem trafił do AS Anórthossis Ammochóstou, gdzie grał trzy sezony. Podobnie jak w poprzednim klubie zdobył mistrzowski tytuł. W sezonie 2009/10 przeniósł się do AÓ Kavála, która rywalizowała w lidze greckiej. Po nieudanym sezonie wrócił na Cypr zasilając Aris Limassol.