Coraz lepiej w barwach niemieckiego Hanoveru 96 poczyna sobie były gracz Polonii Warszawa- Artur Sobiech. Polak, po zdobyciu w ostatni weekend swojego pierwszego gola w rozgrywkach ligowych, w dniu dzisiejszym potwierdził dobrą dyspozycję uzyskując kolejną bramkę w Lidze Europy.

W meczu 1/16 finału Ligi Europy drużyna naszego zawodnika na własnym stadionie podejmowała belgijski Club Brugge. Po dość interesującym widowisku mecz zakończył się zwycięstwem ekipy z Hanoveru 2-1. Wynik spotkania w 56. minucie otworzył Maxime Lestienne. Po kilku minutach do wyrównania doprowadził Sobiech. Ostatnie słowo w tej konfrontacji należało do gospodarzy, po akcji Artura Sobiecha gola na wagę trzech punktów zdobył Schlaudraff, który skutecznie wykończył strzał z rzutu karnego.