Wolverhampton Wanderers przegrał na wyjeździe z Leeds United 1:0 (1:0). Mecz na ławce rezerwowych gości rozpoczął Sławomir Peszko. Polak wszedł na boisko po przerwie, a w 89. minucie otrzymał żółtą kartkę.

Początek meczu należał do gospodarzy. To oni przejęli inicjatywę i przeprowadzali groźne ataki na bramkę Wolves. Piłkarze Leeds dopięli swego w 17. minucie kiedy Luciano Becchio skutecznie uderzył piłkę głową.

Po straconej bramce goście ruszyli do ataku, ale gospodarze skutecznie się bronili wyprowadzając groźne kontrataki.

Po przerwie do ataku znowu przystąpili piłkarze Leeds United. Przed szansami na podwyższenie prowadzenia stawali David Norris i Luke Varney.

Pierwszą groźną akcje po przerwie ze strony „Wilków” przeprowadził Sławomir Peszko, który dobrym podaniem obsłużył Karla Henry’ego. Pomocnik gości nie potrafił jednak wykorzystać okazji.

Arbiter spotkania doliczył aż pięć minut, ale wynik już się nie zmienił.