Śląsk Wrocław jest zainteresowany sprowadzeniem Tomasza Cywki i Mateusza Klicha. Liderujący w Ekstraklasie klub chce wzmocnić swój skład przed rundą wiosenną, dlatego rozważa zatrudnienie tych występujących za granicą piłkarzy.

Pierwszy z nich jest zawodnikiem Derby County. W obecnym sezonie zagrał w zaledwie ośmiu meczach ligowych, w których strzelił jedną bramkę. Ostatnio stracił jednak miejsce nawet na ławce „Baranów”.

Jego umowa z angielskim klubem wygasa w czerwcu i już teraz może podpisać kontrakt z nowym zespołem. Gdyby klub z Wrocławia chciał sprowadzić tego skrzydłowego jeszcze zimą, raczej nie musiałby płacić zbyt wygórowanej kwoty.

Innym zawodnikiem, który mógłby wzmocnić Śląsk jest Mateusz Klich. Były zawodnik Cracovii kompletnie nie poradził sobie w Wolfsburgu i niemiecki zespół chce się go pozbyć. Szans pomocnika na transfer do lidera Ekstraklasy nie przekreśla agent piłkarza.

– Na razie w tej sprawie nie ma żadnych konkretów. Jednak nic nie jest jeszcze przesądzane, ponieważ okienko transferowe zamyka się z końcem stycznia. Mogę tylko powiedzieć, że prowadzone są rozmowy z potencjalnymi nowymi pracodawcami Mateusza – powiedział w rozmowie z WKS.pl Tadeusz Słomiński.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.