01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-5godz.-51min.
1 X 2 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Słaby występ Krychowiaka przeciwko Nancy

Grzegorz Krychowiak po 76 dniach rozegrał pierwsze spotkanie we francuskiej ekstraklasie. Niestety powrotu tego nie będzie wspominał miło. Reprezentant Polski został zdjęty już po pierwszej połowie, a media oceniły jego występ bardzo negatywnie.
 
Krychowiak, który spotkaniem z Nancy (1:0) mógł znacznie przybliżyć się do meczowej jedenastki mistrzów Francji niestety nie wykorzystał danej mu przez Unai Emerego szansy.
 
Krychowiak miał pełnić rolę wartownika, ale miał spore problemy z utrzymywaniem terenu dla PSG. Wydawało się, że nie czuje się dobrze pod względem technicznym. Były zawodnik Sevilli cierpi przez porównania z kolegami z linii pomocy z zespołu mistrza Francji, bo nie ma tego samego spokoju w podawaniu i wyprowadzaniu piłki” – czytamy w prestiżowym dzienniku „Le Figaro”. „To nie było najlepsze popołudnie dla reprezentanta Polski. Nie było widać po nim żadnych problemów zdrowotnych, więc zastąpienie go Blaise Matuidim było taktyczną decyzją Emery’ego, bo Krychowiak zdecydowanie nie był najsłabszy na boisku” – tak podsumował jego występ ESPN.
 
Słaby występ w spotkaniu ligowym nie polepsza sytuacji 27-letniego pomocnika przed rewanżowym spotkaniem 1/8 Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.