Arsenal Londyn przegrał z West Bromwich Albion 2:3 w sobotnim meczu ligowym. Fatalnie zaprezentował się Manuel Almunia, co może być szansą dla Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Almunia rozegrał bardzo słabe spotkanie, a jego konto obwiniają dwie bramki dla WBA. Hiszpan sprokurował również rzut karny  w 37. minucie, jednak udało mu się obronić strzał Chrisa Brunta.

W 52. minucie bramkarz Arsenalu nie obronił bardzo słabego strzału Gonzalo Jary. W 73. minucie w łatwy sposób ominął go Chris Brunt i podał do Jerome’a Thomasa, któy umieścił piłkę w siatce.

Słaba forma Almunii to dobra wiadomość dla Łukasza Fabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego, którzy czekają na szansę od szkoleniowca Arsenalu – Arsene Wengera.

Arsenal Londyn – West Bromwich Albion 2:3