Łukasz Skorupski rozegrał cały mecz w bramce włoskiej AS Roma, a jego drużyna uległa w spotkaniu rozgrywanym w USA przeciwko angielskiemu Manchesterowi United 3:2 (3:0).

Pierwszą sytuację stworzyli sobie Włosi, Destro jednak niecelnie lobował Johnstona. W 18. minucie błąd popełnił polski bramkarz, który dał zablokować się Welbeckowi, który na szczęście dla włoskiej drużyny niedokładnie podaje do Rooneya.

W 36. minucie wynik spotkania otworzył Rooney idealnym strzałem pod poprzeczkę pokonując Skorupskiego. Chwilę później było już 2:0 tym razem Juan Mata lobem pokonał wychowanka Pogoni Zabrze. Jeszcze przed przerwą w polu karnym faulował Emanuelson, a Wayne Rooney pewnie wykorzystał jednastkę.

W 76. minucie bramkę kontaktową z połowy boiska zdobył Pjanić.  10 minut później dobrą sytuację do zdobycia kolejnej bramki dla Romy miał Nainggolan ale strzałem przewrotką trafił w słupek. Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry w polu karnym ręką zagrał jeden z obrońców United i sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł kapitan włoskiej drużyny Francesco Totti i pewnie pokonał Amosa.

AS Roma – Manchester United 2:3 (0:3)