15. zespół tureckiej Süper Lig, Sivasspor negocjuje z Jagiellonią w sprawie pozyskania zimą Kamila Grosickiego. Czołowy piłkarz Ekstraklasy jest wyceniany przez Jagę na milion euro.

Za wyróżniającego się w polskiej Ekstraklasie (6 bramek i 3 asysty) Grosickiego, trzeba wyłożyć na stół okrągły milion euro – przynajmniej tak twierdzi prezes białostockiego klubu, Cezary Kulesza i dodaje: „Goście z Turcji przedstawili nam swoją propozycję, my swoje oczekiwania. Teraz ruch należy do działaczy Sivassporu.”

Turcy, którzy wczorajszej nocy negocjowali z Jagiellonią, proponują 750.000€ za Grosika, ale nie wykluczone, że będą skłonni zapłacić milion.

Przypomnijmy, że latem po dobrych występach w kwalifikacjach do LE, Grosicki był dogadany z większym od Sivassporu, greckim Arisem Saloniki, jednak ostatecznie zdecydował się pozostać w Białymstoku. Grosik jest jednak wciąż na sprzedaż dla zagranicznych klubów, czego nie kryje prezes Kulesza i prawdopodobne jest, że na wiosnę nie ujrzymy go w barwach Jagiellonii.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.