W spotkaniu 19. kolejki angielskiej Championship Coventry City zremisowało z Cardiff City 1:1 (0:0). Bramkę na wagę punktu dla gospodarzy strzelił Lukas Jutkiewicz. To jego siódmy gol w tych rozgrywkach.

Posiadający polski paszport napastnik grał pełne 90 minut. Do siatki trafił w 61. minucie strzałem głową, wykorzystując dośrodkowanie Chrisa Husseya. Trzynaście minut wcześniej gola dla gości zdobył Peter Whittingham.

Cardiff awansowało na 3. miejsce, gwarantujące grę w barażach o Premiership. Znacznie gorzej wygląda sytuacja klubu Jutkiewicza. Coventry jest przedostatnie i do miejsca zapewniającego utrzymanie traci pięć punktów.