Tromsø Jarosława Fojuta przegrało na wyjeździe z Lillestrøm SK 2:3 (2:1) w 28. kolejce Tippeligaen. Polski obrońca pechowo rozpoczął festiwal strzelecki w tym spotkaniu, kierując piłkę do własnej bramki w 22. minucie meczu.

Mimo straconego gola, gracze Tromsø dość szybko otrząsnęli się po stracie gola, trafiając w 26. minucie spotkania. Co więcej, do przerwy to właśnie oni prowadzili 2:1 za sprawą gola „do szatni” Zdenka Ondráška.

Odniesieniu przed Tromsø zwycięstwa zapobiegł w drugiej odsłonie meczu Bjørn-Helge Riise, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, dając swojej drużynie wygraną.

Jarosław Fojut rozegrał pełne 90. minut. Tromsø po tej porażce znajduje się dopiero na 14. miejscu w ligowej tabeli, które na koniec sezonu powoduję grę w barażach.