Greckie media informują, że Roger Guerreiro odejdzie z zespołu AEK Ateny. Polski piłkarz zawiódł trenera Manolo Jimeneza i w styczniu będzie musiał szukać nowego klubu. Możliwe jest także rozwiązanie kontraktu Polaka.

Jimenez miał stwierdzić, że trzech piłkarzy nie spełniło jego oczekiwań i w styczniu klub będzie chciał ich sprzedać. Oprócz Rogera są to Leonardo i Panagiotis Lagos.

Polak otrzymał kilka szans od hiszpańskiego szkoleniowca i początkowo spisywał się bardzo dobrze. W ostatnim spotkaniu grał jednak bardzo słabo i został zmieniony już w 30. minucie meczu.

Były reprezentant Polski ma jeden z wyższych kontraktów w zespole (600 tys. euro rocznie), dlatego działacze oczekują od niego znacznie więcej. Według jednego z greckich portali wkrótce może dojść do rozwiązania umowy z piłkarzem.

Roger od dłuższego czasu ma problemy z AEK. Przed rozpoczęciem sezonu nie trenował z drużyną, bo nie otrzymywał całej pensji. We wrześniu Polak wrócił do zajęć i ponownie został brany pod uwagę przy ustalaniu składu.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.