FC Vaslui na własnym boisku pokonało FC Neamt 4:3 (3:1) w czternastej kolejce rumuńskiej ekstraklasy. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Piotr Celeban, który okazał się bohaterem tego spotkania.

Jako pierwsi do siatki rywali trafili goście. Na prowadzenie FC Neamt wyprowadził Alexandru Ichim. Jednak niedługo rywale FC Vaslui mogli się cieszyć ze zdobytej bramki. Już trzy minuty po trafieniu Rumuna wyrównującego gola strzelił Piotr Celeban.

Przed przerwą bramki dla gospodarzy strzelali również Brazylijczyk „Cauê”, a także reprezentant Rumunii – Marius Constantin Niculae.

Sześć minut po przerwie bramkę kontaktową dla gości strzelił Darko Lukanovic. Kiedy wydawało się, że goście są bliscy wyrównania, do akcji ponownie wkroczył Celeban. Polski obrońca strzelił swoją drugą bramkę. Wynik meczu na 4:3 ustalił Vlad Alexandru Achim.

Piotr Celeban cały mecz rozegrał na pozycji obrońcy a obie bramki strzelił głową po dośrodkowaniach z rzutów rożnych.