fortuna

Reprezentacja Polski 30x więcej warta niż Armenia!

W dzisiejszym meczu reprezentacja Polski musi poradzić sobie z ciężarem bycia tzw „pewniakiem”. Liczby są dla Ormian bezlitosne, przewidywalny skład reprezentacji Polski na dzisiejsze spotkanie jest wart ponad 160 mln, z kolei naszych rywali wyceniono na zaledwie 5,3 mln euro. Początek meczu o godzinie 20:45.

Niekwestionowanym liderem jest Robert Lewandowski, którego niemiecki transfermarkt wycenił na 75 mln euro, drugie miejsce należy do Krychowiaka i 30 mln na jakie go wycenione. Jedynym zawodnikiem, którego wartość wynosi mniej niż mln jest Thiago Cionek (900tys). Dla porównania w reprezentacji Armenii zaledwie 2 zawodników wyceniono powyżej mln euro. Ozbiliz wart 1,5mln i Pizzelli 1,1 mln. Oczywiście brakuję największej gwiazdy Mkhitaryana, który wart jest aż 37 mln, czyli więcej niż wszyscy jego koledzy z reprezentacji, jednak w dzisiejszym meczu go nie obejrzymy, gdyż na prośbę Manchesteru United zawodnika nie powołano do reprezentacji z powodu drobnych problemów zdrowotnych.

Przewidywalny skład reprezentacji Polski wraz z wyceną: Fabiański (9mln) – Jędrzejczyk (3,5), Glik (11), Cionek (0,9), Rybus (5) – Błaszczykowski (7), Krychowiak (30), Linetty (3,2), Zieliński (12), Grosicki (4,5) – Lewandowski (75)

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.