Nottingham Forest zremisowało z Crystal Palace 2:2 (1:1) w dwudziestej piątej kolejce Championship. Od pierwszej minuty w ekipie gospodarzy na boisku pojawił się Radosław Majewski, który został zmieniony w 64. minucie.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gości. Już dziewięć minut po pierwszym gwizdku spotkania do siatki Nottingham trafił Glenn Muray. Przy bramce angielskiego napastnika asystę zaliczył Dean Moxey.

Do wyrównania gospodarze doprowadzili pod koniec pierwszej połowy. Okazję do strzelenia gola z zimną krwią wykorzystał Andy Reid.

W 81. minucie ponownie prowadzenie objęli zawodnicy gości. Podanie Jermaine’a Eastera na bramkę ponownie zamienił Glenn Muray.

Kiedy wydawało się, że gospodarze będą musieli pogodzić się z porażką Juliana Speroniego pokonał grający z numerem „24” na plecach Billy Sharp.

Zespół Radosława Majewskiego zajmuje obecnie siódmą pozycję z trzydziestoma siedmioma punktami na koncie.