Kolejne dobre spotkanie w barwach FC Koln zaliczył reprezentant Polski, Sławomir Peszko. Zawodnicy z Kolonii zagrali dobre spotkanie przeciwko Hoffenheim, a wynik meczu brzmiał 1-1.

Były zawodnik Lecha Poznań w tym spotkaniu spisywał się na prawdę dobrze. Walczył zarówno w ofensywie jak i pomagał w obronie. Mógł wpisać się na listę strzelców, ale zabrakło mu trochę szczęścia.

Pierwsza bramka padła w 48 minucie, kiedy to piłkę do własnej bramki skierował napastnik gości Novakovic. Nieco ponad 20 minut później bramkę na 1-1 strzelił Mohamad.

W kadrze na to spotkanie nie znalazł się obrońca reprezentacji Polski Adam Matuszczyk, a ekipa Koln dzięki temu remisowi uplasowała się na 13 pozycji w tabeli Bundesligi.

Hoffenheim 1-1(1-0) Koln

48′ Novakovic, 69′ Mohamad

Składy:

Hoffenheim: Starke – Beck, Vorsah, Compper, Ibertsberger – Alaba – Rudy (90. G. Sigurdsson), Salihovic – Vukcevic (76. P. Mlapa), Babel – Ibisevic

Koln: Rensing – Brecko, Mohamad (88. K. Pezzoni), Geromel, Eichner – Petit, Lanig – Peszko (73.S. Freis), Podolski, Clemens (86.M. Jajalo) – Novakovic