W meczu 28. kolejki ligi rosyjskiej Lokomotiw Moskwa zremisował z Sybirem Nowosybirsk 1:1. W barwach gości 90 minut rozegrał Bartłomiej Grzelak, a Wojciech Kowalewski przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Bramkę dla gospodarzy strzelił w 64. minucie Dmitri Sychev. Trzy minuty przed końcem meczu wyrównał Dmitriy Molosh.

Grzelak był bardzo aktywny i miał kilka okazji do strzelenia gola. W 49. minucie uderzył głową ponad bramką Guilherme. Również niecelnie strzelał w 60. minucie. Jedyny strzał w światło bramki oddał kwadrans przed końcem spotkania, jednak na posterunku był golkiper gospodarzy.

Po tym remisie Lokomotiw zajmuje 6. miejsce w tabeli. Sybir jest 16. i nie ma szans na utrzymanie w lidze.

Lokomotiw Moskwa – Sybir Nowosybirsk 1:1