Hannover 96 zremisował u siebie z Schalke 2:2 (1:0) w ramach 1 kolejki Bundesligi. W barwach gospodarzy od 65. minuty wystąpił reprezentant Polski, Artur Sobiech, ale niczym nie zachwycił.

Hannover wyszedł na prowadzenie w 43. minucie po trafieniu Felipe. Wyrównał 9 minut później najlepszy strzelec ubiegłego sezonu, Klaas-Jan Huntelaar. Prowadzenie gościom w 64. minucie dał Holtby, jednak gospodarze zdołali wyrównać za sprawą Nikciego, który trafił w 80. minucie.

W 65. minucie na boisku zaprezentował się Artur Sobiech, który zmienił Didiera Ya Konana. Niestety Polak niczym specjalnym się nie wyróżnił. Jego drużyna ostatecznie zremisowała 2:2 i nieźle rozpoczęła nowy sezon, bowiem Schalke w poprzednim sezonie zajęło 3 miejsce w Bundeslidze.

Hannover 96 jest rywalem Śląska w IV rundzie eliminacji Ligi Europy. W pierwszym meczu wrocławianie polegli u siebie 3:5. Rewanż w czwartek w Hannoverze.