CS Grevenmacher zremisowało z Jeunesse Canach 1:1 w piątkowym spotkaniu 14. kolejki luksemburskiej BGL Ligue. W zespole gospodarzy wystąpił polski obrońca Dariusz Brzyski.

Zdecydowanym faworytem tego spotkania było Grevenmacher. Niespodziewanie jednak to goście pierwsi objęli prowadzenie. W 24. minucie rzut karny wykorzystał Pedro Ferro Bernardo.

Gospodarze wyrównali dopiero w 61. minucie. Bramkę strzelił Khalid Benichou. Wynik nie uległ już zmianie.

Brzyski rozegrał całe spotkanie oraz został ukarany żółtą kartką.

Grevenmacher zajmuje 7. miejsce w lidze. Jeunesse z ośmioma punktami zamyka tabelę BGL Ligue.

CS Grevenmacher – Jeunesse Canach 1:1