Ostatnie drużyna w tabeli Serie A, Bari sprawiło nie lada niespodziankę remisując z liderem, AC Milanem. Ekipa gości prowadziła w tym spotkaniu jednak w 82 minucie po bramce Cassano straciła trzy punkty.

Bari prowadzenie objęło w 39 minuci9e kiedy to Abbiatiego pokonać zdołał napastnik tejże drużyny, Rudolf. W 82 minucie bramkę na 1-1 zdobył również napastnik, ale AC Milanu, Cassano.

Kamil Glik zagrał dobre 90 minut i nie miał wpływu na straconą przez jego drużynę bramkę.

AC Milan 1-1(0-1) Bari

39′ Rudolf, 82′ Cassano

Żółte kartki: A. Nesta, Bentivoglio, J. Gillet, M. Rossi

Czerwone kartki: Z.Ibrahimovic

Składy:

Milan: Abbiati – Abate, Nesta, Thiago Silva, Antonini – Gattuso (81. C. Seedorf), van Bommel, Merkel (45. U. Emanuelson) – Robinho (56. A. Cassano) – Pato, Ibrahimovic

Bari: J. Gillet – A. Masiello (45. M. Rinaldi), Glik, Belmonte, M. Rossi – E. Alvarez (61.E. Huseklepp), Almiron, Bentivoglio, Ghezzal – Codrea – Rudolf (68. K. Kopúnek)