Recreativo Huelva pokonało D Alcorcon 4:2 (1:1) w meczu 8 kolejki hiszpańskiej Segunda Division. W barwach wygranych wystąpił Paweł Brożek, który rozegrał pełne 90 minut oraz asystował przy bramce Chuliego.

Przy pierwszej bramce, w 12 minucie meczu udział miał Polak, który ładnie dograł do 21-letniego Hiszpana Chuliego, a ten wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. 14 minut później było już 1-1, gdyż piłkę do siatki wpakował Juli.

Tuż przed przerwą strzelec pierwszej bramki mógł odwdzięczyć się „Broziowi” i zagrać mu prostopadle w pole karne, ale postanowił sam przedryblować kilku zawodników gości i po raz drugi umieścił piłkę w siatce. W 50 minucie było już 3-1. Akcję świetną piętką rozpoczął Brożek, i gdy wydawało się, że strzeli bramkę ubiegł go nie kto inny nić Chuli. W 76 minucie podwyższył Oriol Riera, a wynik meczu na 4-2 ustalił Dimas.