W meczu 4. kolejki grupy mistrzowskiej szkockiej ekstraklasy Dundee United w szczęśliwych okolicznościach pokonało Inverness 2:1 (0:1). Swoją „cegiełkę” do wygranej dołożył Radosław Cierzniak, który obronił rzut karny.

Polak jak zwykle wybiegł w podstawowym składzie. W 35. minucie przy stanie 0:0 sędzia podyktował „jedenastkę”. 30-letni bramkarz będący ostatnio w wysokiej formie powstrzymał jednak Billy’ego McKay’a i nadal kibice nie oglądali goli.

Mimo dobrej dyspozycji Cierzniaka to gospodarze schodzili do szatni w radosnych nastrojach. W 42. minucie na prowadzenie wyprowadził ich bowiem Aaron Doran. „Mandarynki” odrobiły straty z nawiązką. Pięć minut po zmianie stron do remisu doprowadził Ryan Dow, a w doliczonym czasie komplet punktów zapewnił im Gary Mackay-Steven.