14.02.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
Liverpool vs Real Madryt
Do meczu pozostało:
97dn.17godz.23min.
12.06 X3.60 23.35 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

"Wilki" nadal walczą o Michała Żyro

Jak donoszą angielskie media klub z zaplecza Premier League, chętnie sprowadziłby do siebie skrzydłowego Legii Warszawa Michała Żyro. Anglicy złożyli korzystniejszą ofertę, lecz ona także nie zadowala władz lidera Ekstraklasy.

Dla „Wojskowych” może to być jedna z ostatnich szans zarobienia na swojej gwieździe, ponieważ zawodnikowi Legii w przyszłym roku kończy się kontrakt. Media informowały o zainteresowaniu 22-latkiem ze strony klubów z zachodu, jednak na drodze do transferu stawał Henning Berg. W wypadku oferty Wolverhampton Wanderers reprezentant Polski odstał zgodę od klubu na zmianę barw. Trener „Wędrowców” Kenny Jackett widzi w tym młodym piłkarzu odpowiedniego zawodnika na skrzydło, który jest potrzebny, ponieważ klub aspiruje o awans do angielskiej elity.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pierwsza oferta „Wilków”, próby ściągnięcia skrzydłowego były już dużo wcześniej, jednak kwota 1,5 miliona funtów została odrzucona. Tym razem działacze z Anglii przesłali korzystniejszą ofertę finansową. Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż Wolverhampton podniosło ofertę o pół miliona funtów, jednak dla prezesa Bogusława Leśniodorskiego to wciąż za mało, udowodnił to wyśmiewając ofertę Anglików za pośrednictwem Twittera. Sam zawodnik nie jest obecnie zainteresowany przeprowadzką na Wyspy.

 

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.