fortuna

"Lewy" nie wyklucza przedłużenia kontraktu z BVB

Mimo wielkiego zainteresowania głównie ze strony angielskich klubów, Robert Lewandowski nadal jest zawodnikiem Borussii Dortmund. Polski napastnik na razie nie chce podejmować decyzji dotyczącej jego przyszłości.

– Mam jeszcze dwuletni kontrakt. Nie chcę decydować już dziś, czy go przedłużę, czy nie – powiedział reprezentant Polski, który niezbyt udanie zainaugurował nowy sezon Bundesligi, bowiem w dotychczasowych dwóch meczach nie trafił jeszcze do siatki.

„Lewy” przyznaje, że zainteresowanie ze strony tak wielkich klubów jak Bayern Monachium, Manchester City czy Manchester United, przysparza mu wiele powodów do dumy.

– Jest to dla mnie potwierdzeniem moich umiejętności. Obecnie nie jest to już jednak aż tak bardzo ważne, bowiem nadal jestem zawodnikiem Borussii Dortmund – stwierdził najskuteczniejszy obecnie polski piłkarz.

Lewandowski uważa, że najważniejszym celem dla jego drużyny jest w tym sezonie Liga Mistrzów, w której w poprzednim roku BVB spisało się poniżej oczekiwań.

– Myślę, że nie musimy grać znacznie lepiej, ale musimy mieć więcej punktów, Liga Mistrzów jest naszym najważniejszym celem w tym roku – zakończył 24-letni napastnik.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.