fortuna

"Kuba" ma nadzieję, że zagra w rewanżu z Realem

Jakub Błaszczykowski dochodzi do pełni sprawności po kontuzji stawu skokowego, której nabawił się na początku miesiąca. Pomocnik Borussii Dortmund ma nadzieję, że wróci na boisko szybciej, niż początkowo prognozowano.

– Ze zdrowiem jest coraz lepiej, przed trzema dniami zdjąłem już specjalny but stabilizujący staw skokowy. Mam nadzieję, że zagram już w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt na Santiago Bernabeu w dniu 6 listopada – zapowiedział 27-latek w rozmowie z „Super Expressem”.

„Kuba” jest zadowolony z dotychczasowego dorobku reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrali w meczu z Mołdawią, a także zremisowali z Czarnogórą oraz z Anglią.

– Pięć punktów w 3 meczach eliminacyjnych to dobry wynik. Choć w meczu z Czarnogórą, a jeszcze bardziej z Wyspiarzami mogliśmy zdobyć coś więcej. Ale proszę, nie pompujmy balonu, bo te 5 punktów jeszcze nic konkretnego nam nie daje – stwierdził pomocnik.

Błaszczykowski w poniedziałek wziął udział w konferencji prasowej związanej z otwarciem polskojęzycznej wersji oficjalnej strony Bundesligi. – Myślę, że to dobry krok Bundesligi w stronę polskich kibiców, coraz więcej z nich interesuje się ligą niemiecką – zakończył Błaszczykowski.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.