fortuna

"Kuba": Cieszą mnie zapytania od znanych klubów

Jakub Błaszczykowski wznowił wczoraj treningi w Borussii Dortmund. Reprezentant Polski przyznał, że cieszy go zainteresowanie ze strony znanych klubów oraz zapowiada, że przyszły sezon będzie najlepszym w jego karierze.

– Jest dobrze, kiedy otrzymujesz zapytania od takich klubów – stwierdził „Kuba”, odnosząc się do zapytań o jego osobę ze strony Tottenhamu Hotspur, Liverpoolu FC,  Interu Mediolan i Lazio Rzym.

Władze mistrzów Niemiec od dłuższego czasu starają się namówić 26-latka na przedłużenie wygasającego za rok kontraktu. Kapitan „biało-czerwonych” nie wyklucza skorzystania z tej opcji.

– Spędziłem tutaj pięć lat mojego życia i nie miałbym z tym problemów, jeśli miałbym zostać na dłużej. Dobrze sobie to wyobrażam – powiedział „Kuba”, który był zaskoczony znalezieniem się wśród 32 najlepszych zawodników Europy w ubiegłym sezonie. – To dla mnie wielka niespodzianka – przyznał.

Skrzydłowy, podobnie jak jego kolega klubowy, Łukasz Piszczek, nie zapomniał jeszcze o klęsce reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy.

– Trudno mi zapomnieć o tym turnieju. Na szczęście rozpoczyna się nowy sezon i ponownie będziemy walczyć z klubem o mistrzostwo – cieszy się pomocnik BVB.

Błaszczykowski nie obawia się większej rywalizacji w pomocy Borussii i zapowiada – Mój najlepszy sezon dopiero nadejdzie – zakończył „Kuba”.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.