Damien Perquis powrócił do gry po miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją pachwiny. Reprezentant Polski zagrał w meczu 1/32 finału Pucharu Francji, w którym jego Sochaux niespodziewanie przegrało z drugoligową Bastią 1:4.

Sochaux fatalnie rozpoczęło spotkanie, bowiem już w pierwszej minucie bramkę dla gospodarzy strzelił Jeremy Choplin. W trzynastej minucie prowadzenie podwyższył David Suarez.

W drugiej połowie kontaktową bramkę dla gości strzelił Yassin Mikari. Na nic to się jednak zdało, bowiem w 70. minucie drugiego gola zdobył Suarez, a cztery minuty później wynik meczu ustalił Wahbi Khazri.

W 76. minucie boisko opuścił Damien Perquis. Polskiego obrońcę zastąpił portugalski napastnik Rafaël Dias.