Brighton & Hove Albion zremisowało z Wrexham FC 1:1 (0:0) w meczu III rundy Pucharu Anglii. Bramkę dla gości strzelił polski pomocnik Adrian Cieślewicz, dla którego było to pierwsze trafienie w tych rozgrywkach.

Cieślewicz trafił do siatki w 62. minucie. Na boisku występował do 87. minuty, kiedy został zmieniony przez Johnny’ego Hunta. Wcześniej bramkę dla gospodarzy zdobył w 48. minucie Jake Forester-Caskey.

21-letni pomocnik w obecnym sezonie dobrze spisuje się w rozgrywkach Conference National (piąty poziom rozgrywkowy w Anglii). Wystąpił w 25 meczach, w których strzelił cztery gole oraz zaliczył tyle samo asyst. Prywatnie jest bratem Łukasza Cieślewicza, który występuje w farejskim B36 Tórshavn.