W dzisiejszym sparingu greckiego PAOK-u z holenderskim PSV, wygrała drużyna gości 0:2 (0:1). Bramki strzelali: Toivonen w 28. i Strootman w 63. minucie spotkania. W barwach PSV cały mecz rozegrał Przemysław Tytoń.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył szwedzki napastnik, Ola Toivonen w 28. minucie meczu. Do nabiegającego Szweda piłkę w pole karne podał Narsing, a ten ładnym strzałem otworzył wynik spotkania.

Druga bramka padła po uderzeniu z rzutu z wolnego, który był wykonywany z linii pola karnego. Strzał na gola zamienił Strootman w 63. minucie.

Dobry mecz zaliczył polski bramkarz, który kilka razy uchronił swój zespół przed stratą bramki.