PSV Eindhoven, po emocjonującym i zaciętym spotkaniu, pokonało w finale turnieju Polish Masters Benficę Lizbona 3:1. Cały mecz w bramce Holendrów rozegrał Przemysław Tytoń, dla którego był to pierwszy mecz podczas tego turnieju.

Zgodnie z przewidywaniami, reprezentant Polski znalazł się w wyjściowej jedenastce PSV na mecz z Benficą. Już w pierwszych 10 minutach, piłkarze Benfiki trzykrotnie usiłowali zaskoczyć polskiego bramkarza, jednak ze strzałami Savioli, Gaitana i Cardozo, Polak nie miał większych problemów.

Po niespełna pół godzinie spokoju pod bramką PSV, w 34. minucie Carlos Martins zdecydował się na uderzenie z około 20 metrów. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od nogi Mathiasa Jorgensena, czym zmyliła Tytonia i ugrzęzła w siatce.

Duński obrońca odkupił częściowo swoje winy, doprowadzając w 54. minucie do wyrównania. 20 minut później na prowadzenie Holendrów wyprowadził Jeremain Lens, a w 83. minucie wynik meczu na 3:1 ustalił Georginio Wijnaldum.