Kacper Przybyłko zadebiutował w pierwszej drużynie 1. FC Köln. Polski napastnik rozegrał 90 minut w towarzyskim spotkaniu z SC Brühl. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem „Kozłów” 3:0 (2:0).

Czwartkowy rywal spadkowicza z Bundesligi z pewnością nie należał do najsilniejszych.  SC Brühl, w zakończonym niedawno sezonie, zajęło bowiem ostatnie miejsce w tabeli zaplecza szwajcarskiej ekstraklasy.

Köln objęło prowadzenie w 14. minucie po golu Christiana Clemensa. Minutę później mogło być już 2:0 dla niemieckiego zespołu. Do siatki rywali trafił bowiem Przybyłko, ale sędzia boczny dostrzegł, że Polak był na pozycji spalonej.

„Kozły” dopięły swego w 28. minucie. Celnym strzałem popisał się Reinhold Yabo. W końcówce spotkania wynik ustalił Bienvenue Basala-Mazana.

W kadrze meczowej zespołu z Kolonii zabrakło Adama Matuszczyka. Pomocnik brał udział w Mistrzostwach Europy, dlatego otrzymał kilka dni wolnego.

SC Brühl – 1. FC Köln 0:3 (0:2)