W towarzyskim spotkaniu rozegranym w Münsterze, miejscowy klub- SC Preußen zremisował z 1. FC Köln 2:2 (0:2). Pierwszą bramkę meczu zdobył Kacper Przybyłko.

Polak na listę strzelców wpisał się w 17. minucie. Trzynaście minut później wynik podwyższył Risse.

Gdy wydawało się, że gościom nic nie odbierze zwycięstwa kontaktowe trafienie dla niemieckiego 3-ligowca zaliczył Bischoff wykorzystując rzut karny w 75. minucie, a sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry do wyrównania doprowadził Grote.

Przybyłko zagrał pierwszą połowę. Adam Matuszczyk na boisku przebywał od początku do końca meczu. W pierwszym tegorocznym sprawdzianie swojego zespołu nie wystąpił natomiast nowy nabytek Preußen Münster- Markus Piossek.