fortuna

Poznaj nas – Robson

Już po raz drugi udało mi się przeprowadzić wywiad z jednym z członków redakcji, tym razem tym „szczęśliwcem” był zastępca redaktora naczelnego, Robson. W gwoli ścisłości Robson to bardzo tajemniczy człowiek(śmiech).

Zapraszam do czytania:

Witam Robson! Jesteś moim drugim rozmówcą. Zacznę standardowo. Powiedz użytkownikom jak się nazywasz, ile masz lat i czym się obecnie zajmujesz.

Witam miło mi. W sferze internetu rozpoznawalny jestem pod pseudonimem Robson, i niech tak już pozostanie. Jeśli chodzi o wiek to w przedziale 20 i wyżej. Aktualnie uprawiam zawodowo piłkę ręczną, dwa lata temu zakończyłem studia.

Jesteś bardzo tajemniczy. Ale skoro nie chcesz o sobie nic więcej powiedzieć, to nie będę naciskał. Uprawiasz zawodowo piłkę ręczną? Grasz może w jakimś klubie? To coś poważniejszego?

Taki już jestem, po prostu nie chcę się w całości ujawniać w „wirtualnym świecie”. Tak. Profesjonalnie w piłkę ręczną gram już od kilkunastu dobrych lat. Obecnie występuję w pierwszoligowej Nielbie Wągrowiec, która jeszcze niedawno grała w Superlidze.

To może niedługo poznamy Cię z telewizji. Ale odejdźmy trochę od życia prywatnego i przejdźmy do innego działu. Kiedy podjąłeś pracę na naszym serwisie i co skłoniło Cię do tak czynnego udziału w życiu strony?

Kto wie (śmiech). Pracę na rzecz serwisu rozpocząłem na początku tego roku. Z racji tego, że pracuję już od pewnego czasu na różnych stronach internetowych związanych ze sportem, to chciałem spróbować nowych wyzwań, jakie na pewno stawia sobie strona „epilka.pl”. Do swoich obowiązków podchodzę bardzo poważnie, dlatego mój udział w prowadzeniu serwisu jest duży.

Jak wiemy ePilka.pl zajmuje się losem polskich piłkarzy po za granicami kraju. Masz może jakiegoś ulubionego piłkarza, który poprzez swoją grę i umiejętności zrobił na Tobie wrażenie?

Oczywiście, że mam kilku ulubionych zawodników. Jednym z nich jest Dawid Jańczyk, któremu postanowiłem się przyjrzeć po jego transferze z Legii Warszawa do CSKA Moskwa. Niestety zawodnik nie potrafił się przebić do pierwszego zespołu, a jego umiejętności pozwalały na to, aby dać mu szansę pokazania się w moskiewskim klubie. Szczególnie podoba mi się jego styl gry oraz nie ustępliwość w walce o piłkę.

Mówiłeś, że zawodowo uprawiasz piłkę ręczną. Jednak zapewne jak każdy młody chłopak grywałeś w „nogę”? Masz może jakieś wspomnienia z młodzieńczych lat?

Oczywiście, że tak było. Każdą wolną chwilę wraz z kolegami z osiedla spotykaliśmy się na osiedlowym boisku i organizowaliśmy sobie takie turnieje piłkarskie. Były również inne gry osiedlowe, jednak z upływem czasów gimnazjalnych postanowiłem wybrać coś innego i zapisałem się na treningi piłki ręcznej, tak mi się to spodobało, że postanowiłem się w to zaangażować. Po odbytych treningach z piłką ręczną, pozostałe sporty traktowałem tylko rekreacyjnie. Były to niezapomniane lata, do który wracam cały czas.

Racja, jak to mówią w życiu trzeba spróbować wszystkiego po trochę. Życzę Ci tego bym w przyszłości mógł oglądać Cię w koszulce Polski(śmiech). Na koniec powiedz coś do naszych najwspanialszych użytkowników.

Chciałbym oczywiście kiedyś zagrać w koszulce reprezentacji Polski, ale patrząc realnie nie mam na razie na to szans, ale kto wie może kiedyś. Koncentruje się na karierze klubowej, bo to mój cel. Chciałbym zachęcić naszych użytkowników do dalszej aktywności, a my na pewno ich nie zawiedziemy przygotowując w kolejnych miesiącach nowe atrakcje.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.