fortuna

Poznaj nas – Jarix

Dosyć długo poprzez licznie niesprzyjające nam czynniki zbieraliśmy się do zaprezentowania Wam nowego cyklu na stronie jakim jest przeprowadzanie wywiadu z członkami naszej redakcji. Pierwszym moim rozmówcą jest administrator serwisu, Jarix.

Mam nadzieję, że uda nam się regularnie przeprowadzać wywiady z redaktorami oraz, że moje rozmowy będą podobały się Wam, drodzy użytkownicy. Tak więc zapraszam do czytania.

Witam Jarku. Chciałbym w jakimś stopniu przedstawić Twoją osobę użytkownikom na stronie. A więc może na początek powiedz coś o sobie. Jak masz na imię, skąd pochodzisz i czym się aktualnie zajmujesz.

– Mam na imię Jarek, mam nieskończone 20 lat i pochodzę, a także obecnie mieszkam, w Lubaniu. W tym roku skończyłem Technikum Informatyczne i od października rozpocznę 
naukę na I roku studiów w Jeleniej Górze, na kierunku Wychowanie Fizyczne.

Drugie pytanko. Serwis ePilka.pl to obecnie jeden z niewielu portali internetowych, jak nie jedyny, który zajmuje się wydarzeniami piłkarzy polskich za granicami naszego kraju. Skąd w ogóle pomysł na taką stronę? Czym się kierowałeś tworząc ePilke.pl?

– Obecnie to jedyny serwis zajmujący się tą tematyką. Często spotykałem się z komentarzami, że brakuje strony zajmującej się właśnie dokonaniami naszych piłkarzy za granicą, dlatego postanowiłem, że chciałbym spróbować swoich sił. Przygotowania do powstania strony trwały prawie rok. W tym czasie przygotowywałem działy, a także zdobywałem niezbędną wiedzę, potrzebną do prowadzenia takiej strony. 1 września 2010 roku ePilka.pl wystartowała i w takiej formie przetrwała już prawie dwa lata.

Z tego co się orientuje bardzo dobrze znasz sytuację wielu Polaków grajacych po za granicą naszego pięknego kraju. Może powiedz kto jest Twoim ulubieńcem i dlaczego?

– Szczerze mówiąc to nie mam żadnych ulubieńców, ale jeżeli mam wybrać jedną osobę, to będzie to Dariusz Dudka. Bardzo podobała mi się gra tego piłkarza, kiedy jeszcze występował na polskich boiskach, a w Auxerre potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności. Najbardziej podoba mi się jego wszechstronność, ale uważam, że najlepiej radzi sobie na pozycji defensywnego pomocnika. Z młodych zawodników podoba mi się także gra Piotra Parzyszka i Kacpra Przybyłki i mam nadzieję, że wkrótce udowodnią, że powinni zostać sprawdzeni w reprezentacji Polski.

ePilka.pl istnieje już spory okres czasu. Jak ocenisz obecną sytuację w jakiej znajduje się serwis? Masz może jakiś użytkowników, którzy w duzej mierze przyczynili się do rozwoju serwisu?

Strona cieszy się coraz większą popularnością, jednak niestety, nie spowodowało to wzrostu aktywności czytelników w prowadzeniu dyskusji. Nie załamujemy się tym i nadal rzetelnie wykonujemy swoją pracę, ponieważ mamy nadzieję, że wkrótce zostanie ona doceniona. Z pewnością są osoby, które znacznie przyczyniły się do rozwoju strony. Na szczególne podziękowania zasługują mój obecny i były zastępca, czyli Robson i oczywiście Ty, Radzik. Obaj opiekowaliście się stroną podczas moich nieobecności. Wyróżnić muszę także obecnych redaktorów, którzy są w redakcji już od pewnego czasu: nanus, Mariusz, amarancik, Kolumbijczyk, chludzik, a także Ci, którzy dołączyli do nas latem: SzAd i adam24. Wpływ na rozwój strony mieli także byli newsmani: Cichy90, futbolomaniak, sk1127, weeencio i inni. Nie mogę również zapomnieć o osobie, która od dłuższego czasu systematycznie komentuje nasze wiadomości, czyli o użytkowniku lewy298.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.