fortuna

Poznaj Nas: Asha 88

Po dłuższej przerwie na łamy naszego serwisu wraca cykl wywiadów z członkami redakcji strony. W dniu dzisiejszym bliżej przybliżymy wam osobę Joanny, która na naszej stronie znana jest pod nickiem „Asha 88”. Zapraszamy wszystkich do lektury.

Witam cię serdecznie. Powiedz nam wszystkim coś o sobie

– Cześć. Mam na imię Joanna i mam dwadzieścia cztery lata. Pochodzę z Łodzi, ale na co dzień mieszkam w Poznaniu, gdzie studiuję zaocznie Biologię. W wolnym czasie lubię czas spędzać w kuchni, gdzie zawsze coś smacznego upichcę. W deszczowe wieczory lubię zagłębić się w dobrą sensacyjną książkę.

Poza kulinariami i dobrą książką masz jeszcze inne hobby, którymi możesz się z nami wszystkimi podzielić?

– Oczywiście, że mam, i to sporo, jednak sporo z nich muszę odkładać ze względu na pracę którą wykonuję w tygodniu. Jako hobby mogę wymienić piłkę nożną, którą zainteresowałam się już jakiś czas temu. Obecnie współpracuję z klubami z Poznania, dla których relacjonuję pisemną relację live. Jako ulubione kluby mogę wymienić hiszpańską Walencję oraz Getafe CF. Rekreacyjnie „śmigam” na rolkach.

Przybliż wszystkim użytkownikom, co to jest za praca, która pochłania Ci aż tyle wolnego czasu?

– Pracuję w dużej agencji ochrony. Na co dzień ochraniam większe obiekty handlowe. Jest to dla mnie bardzo przyjemna zajęcie.

Jak to się stało, że znalazłaś zatrudnienie w ochronie?

– Wszystko za sprawą kierunku kształcenia. Pierwotnie miałam iść na policjantkę byłam już nawet po wszystkich potrzebnych szkoleniach, badaniach, jednak ostatecznie musiałam z tego zrezygnować i wybrałam biologię.

Właśnie biologia, to zupełnie przypadkowy kierunek na studia, czy też przemyślany krok w twojej aktualnej edukacji?

– Nie, nie. Wszystko dokładnie przemyślałam przy wyborze takiego właśnie kierunku. Interesowałam się biologią już od czasów gimnazjum, ale nie miałam, jak się realizować w tym kierunku, teraz wyszła szansa do tego, więc trzeba korzystać, bo druga taka szansa może się już nie powtórzyć.

Odejdźmy teraz troszkę od spraw osobistych. Ujawni nam, jak to się stało, że znalazła się w redakcji strony „epilka.pl”?

– To był czysty przypadek. Przyjechałam do kuzyna, który już pracuje na tej stronie i zapytałam się, czy nie potrzebują nowych osób do redakcji, bo jeśli tak to ja mogę pomóc na pewien okres czasu. Po rozmowach z administratorem zostałam przyjęta na jedno ze stanowisk na stronie.

Z, którą z osób z redakcji najlepiej układa Ci się współpraca na naszej stronie?

– Wiesz ciężko powiedzieć, bo jestem tutaj bardzo krótki okres czasu i nie dałam się tak na prawdę poznać innym. Odbyłam już kilka rozmów z członkami redakcji i na tej podstawie mogę powiedzieć, że bardzo sympatycznie może układać się współpraca z Mariuszem.

Co powiesz na temat samej strony- podoba Ci się taki rodzaj tematyki?

– Przyznam, że nie „siedzę” tak w tematyce stron internetowych, ale z tego co obserwuję nie zauważyłam podobnej tematyki, więc brawa za odważną tematykę, w którą trzeba włożyć sporo pracy, aby strona mogła zaistnieć w realiach internetowych. Widać, że ta strona jest prowadzona bardzo sumiennie i profesjonalnie, oby tak dalej, a będzie podnosić swoją renomę.

Dziękuję Ci bardzo za rozmowę

– Również dziękuję. Pozdrawiam wszystkich czytelników.

Rozmowę przeprowadził Robson.

Leave us a reply

You must be logged in to post a comment.