W meczu 20. kolejki BOV First Division Marsaxlokk FC wysko przegrało u siebie z liderem ligi – Lija Athletic FC 1:5 (0:1). Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył André Grabowski, który niedawno podpisał z klubem nową umowę.

Polski skrzydłowy w połowie marca z powodu konfliktu z działaczami rozwiązał swój kontrakt z Marsaxlokk. Kilkanaście dni później zdecydował się jednak wrócić i podpisać krótkoterminową umowę do końca maja.

Grabowski wybiegł w podstawowym składzie. Jego ekipa już po pięciu minutach przegrywała. Gola zdobył Beppe Antignolo. Tuż po przerwie drugie trafienie dla gości zaliczył Ige Abdullahi Adeshina. W 62. minucie kontaktowego gola zdobył Polak. Jest to już jego jedenasta bramka w tym sezonie. Niedługo potem opuścił on plac gry.

Dziesięć minut po trafieniu Grabowskiego odpowiedział Antignolo. W ostatnich dziesięciu minutach trafiali jeszcze Leontiev Konda i Erjon Beu.