Torino FC przegrało dziś na własnym stadionie z Cagliari Calcio 0:1 (0:0). Kamil Glik rozegrał w tym spotkaniu pełne 90 minut, a jedyną bramkę w meczu zdobył, wykorzystując sprokurowany przez Polaka rzut karny, Nene.

Na Stadio Olimpico di Torino przez 74 minuty utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Wtedy to uderzenie Davide Astoriego ręką zablokował Kamil Glik. Cała sytuacja miała miejsce w obrębie pola karnego, więc arbiter zmuszony był wskazać na wapno. Do piłki podszedł Brazylijczyk Nene, który pewnym strzałem zapewnił gościom z Cagliari 3 punkty.

Po 7 kolejkach Torino ma na swoim koncie 8 punktów, co plasuje ich w tabeli na 10. miejscu. Gorzej wygląda sytuacja Cagliari, które uzbierało dotychczas o 3 punkty mniej i zajmuje przedostatnią pozycję.