Jeunesse Canach pokonało Swift Hesperange 2:1 w meczu 15. kolejki ligi luksemburskiej. W barwach pokonanych 90 minut zagrał Damian Stokłosa. Polak został ukarany żółtą kartką.

Gospodarze objęli prowadzenie w 28. minucie. Bramkę strzelił Pedro Ferro Bernardo. W 55. minucie prowadzenie podwyższył Roger Sousa. Piłkarze Swiftu rzucili się do odrabiania strat i osiem minut później Lars Schäfer strzelił kontaktowego gola. Więcej bramek już nie padło i z kompletu punktów mogli się cieszyć gospodarze.

Zwycięstwo swoich piłkarzy obserwowało zaledwie … 48 kibiców.

Jeunesse Canach – Swift Hesperange 2:1