W towarzyskim spotkaniu rozegranym w Krakowie Polska przegrała z Australią 1:2. Bramkę dla naszej reprezentacji w 18. minucie zdobył Robert Lewandowski. Dla rywali trafiali Brett Holman i Luke Wilkshire.

W 14. minucie spotkania składną akcję Australijczyków celnym strzałem z ostrego kąta zakończył Brett Holman. Cztery minuty później padło wyrównanie. Wrzutkę z lewej strony Sebastiana Boenischa zakończył ładnym strzałem Robert Lewandowski. W 26. minucie Michał Żewłakow faulował w polu karnym jednego z rywali. Rzut karny na gola zamienił Luke Wilkshire. W 33. minucie w polu karnym Australii faulowany był Jakub Błaszczykowski. Do jedenastki podszedł Robert Lewandowski, ale jego strzał obronił Adam Federici. W 71. minucie czerwoną kartkę ujrzał Brett Emerton, co pobudziło Polaków do częstszych ataków. Dobre sytuacje marnowali jednak Euzebiusz Smolarek i Robert Lewandowski i wynik nie uległ już zmianie.

pl Polska – Australia au 1:2 (1:2)
Robert Lewandowski 18 – Brett Holman 14, Luke Wilkshire 26 (k)

blank Michał Żewłakow oraz Jon McKain, Richard Garcia, Brett Emerton, Nathan Burns