W meczu pierwszej kolejki Ligue 1 w Nicei miejscowe OGC podejmowało AC Ajaccio. Goście wygrali skromnie 1:0 (1:0). W barwach gospodarzy przez pełne 90 minut na lewej obronie grał Timothee Kołodziejczak.

Faworytem meczu był zespół gospodarzy, jednak to goście pierwsi strzelili gola. W 11. minucie wynik spotkania otworzył Eduardo. Piłkarze z Nicei mieli swoje szanse na strzelenie wyrównującego gola, jednak marnowali wiele sytuacji. Najlepszą z nich zepsuł Fabien Monzon, który w 70. minucie nie strzelił karnego.

Timothee Kołodziejczak to francuski obrońca polskiego pochodzenia. Urodził się 1 października 1991 roku. Jego dziadek jest Polakiem, a on nie wyklucza gry z orłem na piersi. Latem 2012 roku przeniósł się z Olimpique Lyon do Nicei i ma tam pewne miejsce w wyjściowym składzie.