Kickers Offenbach przegrał na własnym boisku z Arminią Bielefeld 1:3 (0:2) w spotkaniu 4. kolejki 3. Fußball-Ligi. W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Robert Wulnikowski. W przerwie na murawie pojawił się Daniel Dziwniel.

W ciągu pierwszych czterech minut Wulnikowski musiał wyciągać piłkę z ciatki dwa razy. W 2. minucie pokonał go Fabian Klos, a sześćdziesiąt sekund później Sebastian Hille. W przerwie na murawie zameldował się Dziwniel, który zmienił bardzo słabego w tym meczu Maximiliana Ahlschweda.

W 56. minucie nadzieje gospodarzom przywrócił Thomas Rathgeber. Trzy minuty przed końcem tej potyczki rozwiał je jednak Marcel Appiah, który pokonał polskiego bramkarza, będąc z nim sam na sam.

Kickers Offenbach okupuje ostatnią pozycję w tabeli. Po czterech kolejkach nie wywalczyli jeszcze nawet punktu. Arminia jest piąta z ośmioma „oczkami”.