Nottingham Forest zostało rozgromione w 14. kolejce Championship przez Millwall FC 1:4 (1:1). W podstawowym składzie pokonanych wybiegł Radosław Majewski, jednak po kwadransie gry musiał on opuścić murawę z powodu kontuzji.

Już w 4. minucie do siatki „The Reds” trafił Liam Trotter. W 15. minucie polski pomocnik doznał kontuzji i musiał zastąpić go Adlène Guedioura. Wstępnie mówi się, że jest to uraz prawej kostki, ale więcej dowiemy się dopiero po szczegółowych badaniach.

W 22. minucie do remisu doprowadził Billy Sharp. Po godzinie gry goście znowu objęli prowadzenie. Bramkę zdobył Darius Henderson. W 76. minucie przewaga „Lwów” się powiększyła, a gola strzelił Chris Wood. W 85. minucie „gwóźdź do trumny” wbił gospodarzom Andy Keogh.

Nottingham Forest nadal zajmuje siódme miejsce w tabeli zaplecza angielskiej ekstraklasy. Milwall jest dwunaste.