Paweł Abbott powrócił po kilku meczach przerwy do pierwszego składu Charltonu Athletic. Polski napastnik rozegrał 90 minut w spotkaniu 21. kolejki angielskiej League One przeciwko Hartlepool United, przegranym 1:2.

Gospodarze objęli prowadzenie w 14. minucie po golu Andy’ego Monkhouse’a. Dziewięć minut po wznowieniu drugiej połowy do wyrównania doprowadził Nathan Eccleston. Hartlepool nie odpuszczało i sześć minut później bramkę na wagę trzech punktów zdobył Gary Liddle.

Dzięki temu zwycięstwu gospodarze awansowali na 13. pozycję. Charlton jest 5. i ma duże szanse na awans do Championship.

Hartlepool United – Charlton Athletic 2:1