W pierwszym półfinałowym spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej Arsenal Londyn przegrała z Ipswich Town 1-0. Przy straconej bramce nie miał jednak większego udziału grający 90 minut Wojciech Szczęsny.

Mimo przewagi w całym meczu, podopieczni Arsene Wengera przegali z pierwszoligowym zespołem 1-0. Bramkę stracili w 77 minucie kiedy to błąd obrony gosci wykorzystał Priskin. Szczęsny mimo usilnych staran nie zdołał obronić jego strzału.

Ipswich Town 1-0(0-0) Arsenal Londyn

77′ Priskin

Żółte kartki: O’Dea, Priskin

Składy:

Gospodarze: Fulop – Peters, McAuley, Delaney, O’Dea – Norris, Kennedy, Healy – Edwards, Priskin (90 – Murray), Wickham

Goście: Szczęsny – Eboue, Koscielny, Djourou, Gibbs – Denilson, Fabregas, Wilshere (68 – Song) – Walcott, Bendtner (68 – Chamakh), Arszawin (80 – Vela)