Kasimpasa SK pokonała MKE Ankaragücü 2:1 w spotkaniu 22. kolejki tureckiej Superligi. W  zespole gości 90 minut rozegrał polski obrońca Michał Żewłakow, który nie zawinił przy żadnej  z bramek dla gospodarzy.

Kasimpasa objęła prowadzenie w 66. minucie. Cudownym strzałem z rzutu wolnego z ponad 30 metrów popisał się Fernando Varela. Piłka po strzale Hiszpana najpierw odbiła się od prawego,  a następnie lewego słupka i wypadła z bramki. Sędzia liniowy dostrzegł jednak, że futbolówka całym obwodem przekroczyła linię bramkową.

Siedem minut później było już 2:0. Świetnym odbiorem w środku pola popisał się Varela, przebiegł 20 metrów i zagrał prostopadle do Halila Colaka, który minął bramkarza rywali i strzelił do pustej bramki.

Honorowego gola dla Ankaragücü strzelił Fatih Tekke, który w 82. minucie pewnym strzałem w środek bramki wykorzystał rzut karny. Mimo trzech zdobytych punktów Kasimpasa nadal zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ankaragücü zajmuje 15. lokatę.

Kasimpasa SK – MKE Ankaragücü 2:1