W rozegranym w Lubinie meczu towarzyskim reprezentacja Polski pokonała Gruzję 1:0 po golu Jakuba Błaszczykowskiego. Po raz pierwszy w barwach biało-czerwonych zagrał Eugen Polanski.

Pomocnik 1. FSV Mainz 05 wyszedł w podstawowym składzie i grał do 75. minuty, kiedy doznał urazu i został zmieniony przez Dariusza Dudkę. Na razie nie wiadomo jak długo Polanski będzie pauzował.

Jedyna bramka w meczu padła w 36. minucie. Ładną akcję Jakuba Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego celnym strzałem wykończył ten pierwszy.

Najlepszym zawodnikiem spotkania był Wojciech Szczęsny, który kilkakrotnie ratował zespół przed utratą bramki. Gdyby nie jego świetna postawa, Polakom ciężko byłoby odnieść zwycięstwo.

Polska – Gruzja 1:0 (1:0)