Bayer Leverkusen przegrał w towarzyskim meczu z TSV 1860 Monachium 1:2 (1:1). W zespole „Aptekarzy” na boisku pojawili się Sebastian Boenisch i Arkadiusz Milik. W drużynie „Lwów” 90 minut na ławce przesiedział Grzegorz Wojtkowiak.

Niemiecki drugoligowiec objął prowadzenie w 16. minucie. Silnym uderzeniem, piłkę do bramki, skierował Moritz Stoppelkamp. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać. Nowy nabytek Bayeru Leverkusen – Heung-Min Son – strzelił swojego debiutanckiego gola. Wynik spotkania, 20 minut przed końcem, ustalił Andreas Geipl.

Sebastian Boenisch wyszedł w pierwszym składzie i grał do 74 minuty. Zmienił go Erik Zenga. Arkadiusz Milik pojawił się na placu gry pół godziny przed końcem spotkania zmieniając Stefana Kießlinga. Polski snajper w 82. minucie miał dogodną okazję do strzelenia bramki, jednak jego uderzenie nie znalazło się w siatce.

Bayer Leverkusen – TSV 1860 Monachium 1:2 (1:1)