Prowadzony przez Marka Zuba Žalgiris Wilno pewnie wygrał 3:0 (3:0) w spotkaniu 5. kolejki General Financing A Lygi z Dainavą Olita. Wszystkie bramki były autorstwa Polaków. Dwie zdobył Kamil Biliński, a jedną Jakub Wilk.

Obaj nasi rodacy rozpoczęli pojedynek w podstawowej jedenastce i po trzydziestu minutach odpłacili się trenerowi za zaufanie. Dośrodkowywał Wilk, a drugą w tym sezonie bramkę zdobył Biliński. Cztery minuty później ponownie do siatki trafił były snajper Śląska Wrocław.

Wynik jeszcze przed przerwą ustalił potężnym uderzeniem pozyskany niedawno przez stołeczną drużynę polski pomocnik, który opuścił plac gry po godzinie. Zastąpił go Ramūnas Radavičius. Kamil Biliński biegał 20 minut więcej, a jego miejsce zajął Tomislav Pek.

Gracze z Wilna wskoczyli na fotel wicelidera litewskiej ekstraklasy. Dainava jest przedostatnia.