Złożona wyłącznie z zawodników grających w polskich klubach reprezentacja pokonała w swoim pierwszym meczu rozgrywanym w Abu Zabi Norwegię 3:0 (1:0). Bramki dla Biało-Czerwonych strzelali Tomasz Brzyski, Michał Kucharczyk oraz Karol Linetty.

Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, gdyż obie reprezentacje grały w mocno rezerwowym składzie. W naszej kadrze szansę na występ dostało nawet dwóch zawodników z zaplecza T-Mobile Ekstraklasy. Pełne 90 zaliczyli Rafał Leszczyński i Maciej Wilusz. Wynik maczu otworzył w 21. minucie Tomasz Brzyski, który oddał wydawać by się mogło niegroźny strzał zza pola karnego, jednak błąd popełnił występujący na co dzień w szwedzkim Djurgården bramkarz Kenneth Høie.

Tuż po przerwie Polacy podwyższyli prowadzenie. Świetną asystę zaliczył Jakub Wawrzyniak, który grał dziś z opaską kapitańską. Do siatki z bliskiej odległości trafił natomiast jego klubowy kolega – Michał Kucharczyk. Autorem trzeciego gola został debiutujący w „pierwszej” reprezentacji kraju Karol Linetty. Podopieczni Adama Nawałki przez niemal pół godziny musieli grać w osłabieniu, ponieważ czerwoną kartką ukarany został Łukasz Teodorczyk.

Polska – Norwegia 3:0 (1:0)